قوانین

  1.  کاربرباشی تابع قوانین داخلی ایران است.

  2. قوانین هرگاه تغییر کنند در همین صفحه به روزرسانی ها منتشر می شود؛همچنین از صفحه اطلاعیه ها می توانید از آخرین تغییرات آگاهی پیدا کنید.

  3. کاربرباشی هیچ گونه آگهی ای را از هیچ کسب و کاری نمی پذیرد.مطالب و نقدها،دیدگاه ها در کاربرباشی به معنی تبلیغ یا ضدتبلیغ برای کسب و کار و یا کلیت هیچ شخص حقوقی یا حقیقی نیست و در پیوند با هدف وجودی و ماهیت ذاتی این سایت منتشر می شود؛ و ممکن است در صورت ضرورت تکمیل،تغییر و یا به روزرسانی شود.

  4. شرایط درج دیدگاه ها در کاربرباشی: به جهت داشتن فضای تعاملی و پرهیز از نشر محتوای نامناسب کاربرباشی دیدگاه ها را پیش از انتشار بازبینی می کند؛ با این وجود انتشار دیدگاه های مختلف لزوما به معنی تایید انها نیست و نویسنده مطلب هم طبق قوانین جاری مسئولیت  حقوقی خود را به عهده می گیرد.

  5. انتشار هر گونه مطلب شامل توهین و افترا به اشخاص حقوقی و حقیقی و دیگر کاربران،پخش شایعات و خرافات و شبه علم،نشر تبلیغات تجاری و لینک های ناشناس، کلمات ناشایست و خلاف عرف جامعه،تشویق به اعمال خلاف قانون،تمسخر  وتفرقه افکنی قومی و نژادی در کاربرباشی  مجاز نیست؛ و ناچارم این گونه دیدگاه ها را منتشر نکنم.با این وجود چنانچه  فکر می کنید دیدگاه شما به اشتباه منتشر نشده، لطفا با من تماس بگیرید تا آن را مجدد بررسی و دلیل آن را به شما اعلام کنم یا اشتباه را برطرف کنم.

  6. عضویت در سایت و ارسال دیدگاه به معنی آگاهی و پذیرش این قوانین است.